TMPC 1004H-6R8MG-D
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Molded Inductor 8.5 A 23.3mOhm Max Nonstandard
6.8 UH SHIELDED MOLDED INDUCTOR
- 型號:
- TMPC 1004H-6R8MG-D
- 品牌:
- TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Carbonyl Powder
- Inductance
- 6.8 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 8.5 A
- Current - Saturation (Isat)
- 13.5A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 23.3mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.157" (4.00mm)